KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15286343
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ernst wrede färgkrita pastell sverige vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ernst wrede färgkrita pastell sverige vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11